topcompetitie

kastelenloop logo mini

Doe mee met je team aan de estafette Topcompetitie Halve Marathon in Diepenheim. Een Halve Marathon bestaande uit 3 verschillende lussen van 7, 9 en 5 kilometer om en door Diepenheim. Een team kan bestaan uit 2 of 3 lopers.

Direct inschrijven teams

 

Deelnemers bedrijventeams

Deelnemerslijst - Team Estafette


                     DEELNEMERSLIJST - TEAM ESTAFETTE
05-12-2016 08:26                                                     Pag: 1


Bedrijventeams
----- ------------------------- -- -------------------- -----
  359 Esther Borre              75 Bentelo              Nijland Sevice B.V.
  360 Tom Nijland               78 Bentelo              Nijland Sevice B.V.
  361 Henk Nijland              47 Bentelo              Nijland Sevice B.V.
  362 Nicole Huistede           72 Bentelo              Nijland Sevice B.V.
  383 Uit de Kunst 1                 Diepenheim         Uit de Kunst 
  384 Uit de Kunst 2                 Diepenheim         Uit de Kunst
  385 Uit de Kunst 3                 Diepenheim         Uit de Kunst 
  386 Uit de Kunst 4                 Diepenheim         Uit de Kunst 
  387 Uit de Kunst 5                 Diepenheim         Uit de Kunst 
  406 Tonnie Freriksen          1953 Diepenheim        Bredel
  410 Martine Stubbe            1985 Delden            Trainmet
  438 Uit de Kunst 4                 Raalte            Uit de Kunst 
  439 Uit de Kunst 5                 Raalte            Uit de Kunst 
  443 Jolanda Berenschot        1972 Gelselaar         Slagerij Kastelein 
  446 Gemeente hof van Twente   1978 Goor              Gemeente Hof van Twente 
  447 Gemeente hof van Twente   1976 Goor              Gemeente Hof van Twente

 

Kalender coming up

Inschrijven Nieuwsbrief

Hall of Fame

Mannen individueel:

2014: Bas Eeftink
2015: Rik Spijkerman
2016: Marco Muller 
2017: Mark Muller 1:14:14 BR
2018: Wouter Jansen 1:15:14 BR (nieuw parcours)
2019: Izak Hanse

Vrouwen individueel:
2014 : Jessica de Valk-Rosbergen 1:28:54 BR
2015 : Jessica de Valk-Rosbergen 
2016 : Jessica de Valk-Rosbergen
2017 : Marieka op den Dries
2018: Hedwig van Bree 1:39:24
2019: Marije Blankvoort 1:35:34 BR (nieuw parcours)

Teams:
2014 : Team Tjellens
2015: Team Tjellens
2016: The Running Academy 
2017: The Running Academy
2018: Step One Borne 1:11:47 BR
2019: The Running Academy NL team 1

 Algemene Voorwaarden voor Deelname - Wedstrijdregelement - Privacy
Concept & webdesign by Teqtik® - Diepenheim 2017